Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YENI UYE,...

+27
Oguz Durak
NedimGbt
Volkitolki
Atakan Tarkan
turbo_q'TR
Ugur Pullu
Forevery
Assasin_2015
genc_ksk
fastdragon
gökhanceylan
luskan
Eclipse
mydo1903
KAYAADAM
mrtsnr
Koray Erdal
EfkanBirkiye
Fevzican
Caner Basol
Mehmet Ali
mertov54
Mehmet_Yılmaz
erolkoroglu
Emre Turan
Husnu
TTMTK
31 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

YENI UYE,... - Sayfa 4 Empty Geri: YENI UYE,...

Mesaj tarafından genc_ksk Cuma Eyl. 02, 2016 10:20 am

Nedim hoşgeldin Smile geçmişi shift + delete yapmak lazım Smile sabır ve disiplin nedir görüyoruz... Nedim USTA !!!
genc_ksk
genc_ksk

Mesaj tarafından NedimGbt Salı Eyl. 06, 2016 8:09 am

Tekrar hoşbulduk abiler.
Bu sefer kalıcı olarak geldim. Bakalım mespder kapsamında saat limitlerini nekadar zorlayarak nerelere geleceğim Razz Razz

Hüseyin bi ustaliğim kalmadı be, Bebe den sonra her viraj da 1 saniye daha yavaş kalmaya başladım Laughing Laughing
NedimGbt
NedimGbt

https://www.youtube.com/channel/UCvhh0zRRcDM3NJjRfpUqkqQ

Mesaj tarafından Oguz Durak Salı Ekim 11, 2016 12:40 pm

Merhaba arkadaşlar
Biraz geç oldu ama burayı yeni görüyorum Smile

Oğuz Durak, 32 yaşında, bekar, mühendisim, Bursada tekstil sektöründeyim ama son dönemlerdeki sağlık sorunlarımdan dolayı işe ara vermek zorunda kaldım.
İş olmayınca insan çok sıkılıyor, araba ve motorsporları tutkunu olarak yarış oyunu oynayayım bari zaman geçsin dedim, G27 ve Assetto Corsa aldım. O noktadan sonra işler hızlı gelişti. 2 hafta içinde G27yi satıp, ACnın pabucunu dama atıp, t500rs ile iRacing'e giriş yaptım. Sağolsun TTM ekibi oyuna alışmamda çok yardımcı oldu, hepinize teşekkürler.
Oguz Durak
Oguz Durak

Mesaj tarafından NedimGbt Çarş. Ekim 12, 2016 12:32 am

Hoşgeldin Oğuz .
Simülasyon ve yarış diyorsan iracing ve TTM tam aradığın yer Smile
NedimGbt
NedimGbt

https://www.youtube.com/channel/UCvhh0zRRcDM3NJjRfpUqkqQ

Mesaj tarafından Husnu Ptsi Ekim 17, 2016 10:15 am

Aramıza hoşgeldin Oğuz
Husnu
Husnu

YENI UYE,... - Sayfa 4 Empty yaHoo!

Mesaj tarafından op7icです Perş. Mart 16, 2017 11:11 pm

Selamlar ben op7ic  Erol bey'in tavsiyesi ile foruma kayıt oldum. Very Happy

Bir süredir Yarışlarınızı takip ediyorum. cyclops

Temelimi Assetto Corsa da oluşturdum ve devam ediyorum.  bounce

Gelecek Ay itibari ile rF2 ve Iracing düşünüyorum. Question

Tek monitörlü sistem ve direksiyon olarak ise DFGT sahibiyim. Rolling Eyes

Ara sıra program üzerinden karalama yaparım. (hobi)

Memmun Oldum.
op7icです
op7icです

Mesaj tarafından furkanyahsi Cuma Mart 17, 2017 7:30 pm

Merhabalar,

Ben Furkan 24 yaşındayım,
Uzun zaman GT serisi oynadıktan sonra 2-3 senedir ara ara Assetto corsa, project cars ve Iracing oynadım. Hepsinin keyfi çok ayrı.

Bu yaz iracing odaklı bir sistem kurmak istiyorum. OSW kullananların bilgi ve tavsiyeleri çok önemli benim için.
furkanyahsi

Mesaj tarafından Husnu C.tesi Mart 18, 2017 11:28 am

Arkadaşlar hoşgeldiniz. Donanım veya iracing ile alakalı kafanıza takılan ne varsa elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Mart 20, 2017 10:31 am

Team Turkiye MotorSport sitemize hosgeldiniz op7ic ve Furkan,

op7ic,
iRacingde bazi pro kademesinde yarislanlar DFGT direksyonuyla yarisiyorlar... Wink

Furkan,
Uzun suredir OSW sistemi sahibi olan arkadaslarimiz var, Husnu yanilmiyorsam takimimizda ilk OSW'ye sahibi...cok sanslisin, cok yararli hazir bilgilere sahip olacaksin Wink

op7ic ve Furkan, ikinizede özelden mesaj attim.
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Atakan Tarkan Ptsi Haz. 05, 2017 1:26 pm

Geri döndüm Smile Selamlar saygılar uzun süredir yoktum iracing de 6 aylık kısa bir zaman geçirmiştim o zamanlar iş güç yüzünden zaman ayıramazdım yarışlara antremansız ve hazırlıksız çıktığımdan dolayı sanırım oyundan bir anda soğumuş ve bırakmıştım. Videolarınızı izleye izleye artık dedim bu işe bir el atmalıyım. Artık evden çalışıyorum idare etmem gereken bir kanal birde 30 gün sonra gelecek Jr.Driftciyi yani oğlumu saymaz isek sanırım bu kez zaman ayırıp bu işi başaracağım Smile
Atakan Tarkan
Atakan Tarkan

Mesaj tarafından Husnu Salı Haz. 06, 2017 10:36 am

Atakan tekrar hoşgeldin. Evladın da hayırlısınya sağlıklıklı bir şekilde dünyaya gelir inşallah .
Güzel videolarını bekliyoruzf
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Ezberci Cuma Haz. 16, 2017 1:32 pm

Merhabalar
Adım Furkan Uzun
Yaş 27
Eskişehirliyim
1.5 ay sonra evleniyorum Smile
Ben Değil ama babam Müthait Smile
10 yıldan beri babamın işlerini yapıyorum yanında çalışıyorum. Sizin videolarınızı ve Erol abinin videolarını izledim ve benimde hayalimdeki oyun veya oyun demeyelim büyük bir sim macerasına atılmak istedim ve hemen T300rs Gt Edition aldım bugün Smile Akşama allah nasip ederse iracing e başlıyorum. Gerçekten Erol abi ve Hüseyin dağlı ya çok teşekkür ederim mesajlarıma cevap verip bu oyuna başlamam da bana çok yardım ettiler. Bugün üyelik alıcam sizce yıllık alarak mı başlamalıyım yoksa 3 aylık alıp geri kalan parayla pist ve araba mı alayım. Birde oyuna yeni başlayacağım için oyunla alakalı hiç bir bilgim yok. Ne yapacam nasıl gelişicem hiç bir şekilde bilgiye sahip değilim yardım ederseniz çok sevinirim Smile
Ezberci
Ezberci

Mesaj tarafından Husnu Cuma Haz. 16, 2017 3:28 pm

Ezberci demiş ki:Merhabalar
Adım Furkan Uzun
Yaş 27
Eskişehirliyim
1.5 ay sonra evleniyorum Smile
Ben Değil ama babam Müthait Smile
10 yıldan beri babamın işlerini yapıyorum yanında çalışıyorum.  Sizin videolarınızı ve Erol abinin videolarını izledim ve benimde hayalimdeki oyun veya oyun demeyelim büyük bir sim macerasına atılmak istedim ve hemen T300rs Gt Edition aldım bugün Smile Akşama allah nasip ederse iracing e başlıyorum. Gerçekten Erol abi ve Hüseyin dağlı ya çok teşekkür ederim mesajlarıma cevap verip bu oyuna başlamam da bana çok yardım ettiler. Bugün üyelik alıcam sizce yıllık alarak mı başlamalıyım yoksa 3 aylık alıp geri kalan parayla pist ve araba mı alayım. Birde oyuna yeni başlayacağım için oyunla alakalı hiç bir bilgim yok. Ne yapacam nasıl gelişicem hiç bir şekilde bilgiye sahip değilim yardım ederseniz çok sevinirim Smile

Furkan hoşgeldin. Ayrıca Mespder e de hoşgeldin. Detaylar için seni başkanımız Tolga ya yönlendireceğim Smile
Öncelikle yeni setin hayırlı olsun. Bence ilk önce 3 aylık bir üyelik ile başla. Ekstra içerik şimdi alma derim. Zaten giriş paketindeki içerikle mx5 cup ile çaylak klasta yarışacaksın. Biraz vakit geçir iracing le. Zaten kafana yatarsa ondan sonrası için neye yatırım yapacağına bakarız.
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Ezberci Cuma Haz. 16, 2017 3:34 pm

Çok teşekkür ederim. Çaylak class da kaç yarış yapıp ne kadar puandan sonra diğer classa atlıcam ve benim hemen araba ve pist gibi şeyler almam lazım mı
Ezberci
Ezberci

Mesaj tarafından Husnu Cuma Haz. 16, 2017 4:39 pm

Hemen yeni araç ve pist almana gerek yok. Giriş paketi ile gelen içerik senin için yeterli olacak
Ne kadar yarış yapmam gerekiyor sorusu ise tamamen yapacağın yarışlara bağlı. Girdiğin yarışlarda hatasız gitmeyi hedefle. Yani üst sıralara çıkacağım diye kastırma. Arkadaki seni zorluyorsa bırak geçsin yeter ki sen temiz sürüş yap. Mazda CUp ta kasap çok maalesef. Tur bindirirken üzerine kıran mı dersin , arkadan bodoslama dalan mı dersin , ne ararsan bu yarışlarda var. O yüzden temiz yarışlar çıkarmaya bak. Bu şekilde olmabilecek en hızlı şekli ile D klasa geçersin. İracing i de sevdiysen ondan sonra içerik alımı yaparsın. Tabiki içerikler öyle ucuz değil bildiğin gibi. İçerik alımı yaparken de yarışacağın seriyi dikkate alarak alım yapman gerekli
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından serhat Çarş. Tem. 26, 2017 11:31 pm

Merhabalar,

Adım Serhat 28 yaşındayım, İzmirliyim. 3 haftadır iRacing oynuyorum sonunda bugün B lisansımı da aldım Smile Şimdilik sadece skip barber yarışlarına katılıyorum ama önümüzdeki hafta mercedes ile gt3'e geçmeyi ya da lotus ile open wheels devam etmeyi düşnüyorum.
serhat
serhat

Mesaj tarafından Husnu Perş. Tem. 27, 2017 8:50 am

serhat demiş ki:Merhabalar,

Adım Serhat 28 yaşındayım, İzmirliyim. 3 haftadır iRacing oynuyorum sonunda bugün B lisansımı da aldım Smile Şimdilik sadece skip barber yarışlarına katılıyorum ama önümüzdeki hafta mercedes ile gt3'e geçmeyi ya da lotus ile open wheels devam etmeyi düşnüyorum.

Serhat hoşgeldin . 3 haftada baya hızlı ilerlemişsin. Tebrikler
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından serhat Perş. Tem. 27, 2017 1:15 pm

Husnu demiş ki:
serhat demiş ki:Merhabalar,

Serhat hoşgeldin . 3 haftada baya hızlı ilerlemişsin.  Tebrikler

Sağol hocam Smile.. sonunda bugün ilk yarışımıda kazandım, dizlerim titredi valla son turda Very Happy
serhat
serhat

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics