Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

iRacing YARDIM

3 posters

iRacing YARDIM Empty iRacing YARDIM

Mesaj tarafından Ozgun C.tesi Ağus. 08, 2015 7:22 pm

Selamlar, bu başlık altında iRacing ile alakalı karşılaştığımız, çözemediğimiz sorunları paylaşıp yardım isteyebiliriz.

İlk yardım çağrısı benden gelsin.

Mehmet'i biliyorsunuz. iRacing'e steam üzerinden kaydolmuştu. 6 aylık üyeliği doldu, yenilemek istiyor fakat steam üzerinden bunu yenileyemiyor. Steam wallet ında yeteri kadar para var. Kredi kartıyla denedi o da olmadı. Mail attık steam e fakat ödeme bilgilerinizi güncelleyin diye geri dönüş yaptılar. Bunun üzerine başka bir kredi kartıyla daha denendi yine olmadı. What's wrong with Steam? scratch
Ozgun

iRacing YARDIM Empty Geri: iRacing YARDIM

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Ağus. 08, 2015 8:29 pm

Cok iyi bir baslik!

Cözum steamde olmasi gerekir cunku ödeme kullanimi yapilacak sistem Steam uzeri ama Steamin size verdikleri cevabini ekleyerek iRacing supportuna göndermeyi denedinizmi?
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Mehmet_Yılmaz Paz Ağus. 09, 2015 10:19 am

Sorunu çözdük çok şükür. Anladığım kadarıyla abonelik yenilemelerinde steam cüzdan para kullanılmıyor. Doğrulanmış bir kredi kartı
bilgisi girmeniz gerekiyor. Tabi kredi kartınızı hemen doğrulayıp oyun aboliğini uzatmak anlık olmuyor. Ben dün doğrulattım bugün aboneliğim yenilendi. Yada steam üzerinde olan bu sorunu steam ve iracing ile olan yazışmalarla çözdük. Tam olarak sorun steam üzerinde mi yada doğrulanmış kredi kartı sistemindemi anlamadım.
Herneyse üyeliğimi 1 yıllık 139 TL ye uzatmış bulunuyorum Smile
Mehmet_Yılmaz
Mehmet_Yılmaz

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Ağus. 10, 2015 12:11 pm

Sorununun cözuldugune sevindim, bu cok iyi bir fiyat...kampanya kodu filanmi kullandin   Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Mehmet_Yılmaz Ptsi Ağus. 10, 2015 3:20 pm

Teşekkürler abi,
Steamin sabit fiyatı bu. Yeni üyelere yıllık 109 tl, üyelik yenileyenlere ise yıllık 139 tl. Fiyatları genelde iracing in kampanya kodlu fiyatlarına tekamül ediyor.
Mehmet_Yılmaz
Mehmet_Yılmaz

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Ağus. 10, 2015 5:52 pm

Fiyatlari cok iyiymis gercekten, iRacing kampanyalarindan azda olsa daha ucuz. Uzun zamandir sesini duymuyoruz - hersey yolunda degilmi, fazla özlettirme kendini Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Mehmet_Yılmaz Ptsi Ağus. 10, 2015 7:24 pm

Abi çok şükür iyiyim. 3 gündür iracingden uzaktım üyelik yenileme sorunu yüzünden. Bu aralar izinli günler özgün yengeyi memleketine yolladığından bekar takılıyor. Bizim diğer çocukluk arkadaşlarıyla çıkıp çay muhabbet yapıyoruz. Yarın inşallah gelirim teamspeak a:))
Mehmet_Yılmaz
Mehmet_Yılmaz

- Similar topics