GT Academy

GT Academy

Mesaj tarafından Husnu Bir C.tesi Ağus. 15, 2015 11:39 am

GT Academy i çoğumuz biliyoruz. Gerçekten Gran Turismo ve Nissan ın beraber organize ettiği  geleneksek hale gelen güzel bir organizasyon. Bu sene Türkiye de listeye dahil olmuştu. Gördüğüm kadarıyle Silvrestone de yapılan finalde yarışı Türk arkadaş kazanmış. Tebrikler.

Düzeltme : Yarışı Türk katılımcı Hüseyin Dağlı isimli arkadaş kazanmış . Fakat diğer şartlar da göz önüne alındığında ( Mental ve Fiziksel ) galiba Matheww Simons isimli biri kazanmış.

https://www.youtube.com/watch?v=g8a1IGx-gmo

Husnu

Kullanıcı profilini gör

Geri: GT Academy

Mesaj tarafından TTMTK Bir C.tesi Ağus. 15, 2015 3:33 pm

Gran Turismo'nun takdir ettigim tek noktasi GT Academy yatirimlari, her ne kadar reklam amacli olsada en nihayet araba ve yarisseverler icin cok guzel bir destek. Bir Turkun kazanmasi ne kadar guzel ve gurur duyucu ama anlamadigim eger yarisi Huseyin Dagli kazandiysa Matheww Simons nasil kazsaniyor...mental ve fiziksel derken???

Simdi videoyu izledim, hicbir yerde Huseyin'in yerine Mathew kazandi denmiyor. Tam tersi Mathew 1'ci baslayip 3'culuge dustu malesef diyorlar sonrada Mathew'un uzuldugunu cekmisler...neresi mental guc bunun anlamis degilim Wink

Admin

Kullanıcı profilini gör http://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Husnu Bir C.tesi Ağus. 15, 2015 11:17 pm

Abi gt academy i takip ediyorsan göreceksin ki araba sürmenin
Haricinde zorlayıcı parkurlarda fiziksel yarışmaşar yapıyorlar . Dayanıklılık , yardımlaşma ve bunun gibi birçok faktör genel değelendirmenin içerisinde . Herhalde Hüseyin diğer koşullarda atnı performansı gösteremedi . Ama benim okuduğum haberde yarışta matt in 2. Olduğunu belirtmişler .
Husnu

Kullanıcı profilini gör

Mesaj tarafından TTMTK Bir Paz Ağus. 16, 2015 11:08 am

Husnu demiş ki:Abi gt academy i takip ediyorsan göreceksin ki araba sürmenin
Haricinde zorlayıcı parkurlarda fiziksel yarışmaşar yapıyorlar . Dayanıklılık , yardımlaşma ve bunun gibi birçok faktör genel değelendirmenin içerisinde . Herhalde Hüseyin diğer koşullarda atnı performansı gösteremedi . Ama benim okuduğum haberde yarışta  matt in 2. Olduğunu belirtmişler .

Anladim, tabii...butun hersey sadece hizli surus olamaz. GT Academyi takip etmiyorum ama paylastigin videoda Mathew 3'cu bitirdi, yanilmiyorsam Ali isimli yarisci 2'ci bitirmisti.

Admin

Kullanıcı profilini gör http://teamturkiye.yetkinforum.com