Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :))))

5 posters

Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :)))) Empty Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :))))

Mesaj tarafından Volkitolki Perş. Ekim 15, 2015 1:24 pm

TTM ailesi ile iracing sayesinde tanıştım. Burada bir sürü arkadaşlıklar edindim herkese teşekkürler ilgisinden, alakasından ve hoş muhabbetlerinizden ötürü.
Gelelim konumuza bildiğiniz gibi sim playerlığını bıraktım. 3-4 yılda emek ve para harcayarak kurduğum sistemimi de dağıtarak sattım. Bundan sonraki hayatımda daha çok vakit ayırmam gereken durumlar oluşu artık, eşimin hamile olduğunu öğrendik. geçen hafta bugun bebeğimizin kalp atışlarını duyduk eşimle beraber çok güzel çok farklı bir duygu allah herkese nasip etsin arkadaşlar hayatınızın eşiyle beraber bu duyguyu tatmayı.
İşlerim çok yoğundu vakit çok ayıramıyordum iracing e, eee birde bebek eklenince hayatıma şuan için sim racing i bırakma kararı aldım. İleriki yıllarda tekrar başlarım belki Cool Cool
isterdim ki bizim takımdan birilerine faydası olsun ama gördüm ki herkes ecci, dsd, bodnar çakmış Laughing Laughing Laughing
İracing hesabım şuan açık 10 gün falan daha isteyen varsa vereyim takılsın oval ve road bir çok pist ve araç var %25 indirim alıyor her alışverişte, hatta isteyen olursa yatırsın aylık ödemesini takılsın hesapta bir ücret istemiyorum, ama derseniz ki sen bile gireme bi daha bi tek ben yarışıcam o zaman bi fiyat çekerim hesaba en az 700-800 dolarlık alım yaptım çünkü ama takımdan biri veya onun eşi dostu olursa 300 TL diom direk buda TTM ye özel çünkü hepiniz biliyorsunuz iracing teki fiyatları, uzun lafın kısası takıma can feda hesap bilgileri ve şifreleri değişmeden ve banlatılmadan kullanıcak birisi varsa buyursun kullansın hesabımı bana ulaşmanız yeterde artar bile fiyat olarak TL bazında 300 TL 100 dolar yapıyor oda 6-7 parça demek iracing de Very Happy
Neyse arkadaşlar hepinize çok teşekkürler Smile her şey için ....... cheers cheers cheers
Volkitolki
Volkitolki

Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :)))) Empty Geri: Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :))))

Mesaj tarafından Husnu Perş. Ekim 15, 2015 3:08 pm

Volkan hayırlısı olsun. İnsanın bir evlat sahibi olması büyük bir olay ve sorumluluk. Bende kızım dünyaya geldiğinde senin gibi çok fazla vakit ayıramıyordum. Aslına bakarsan o zamanlar şu andan daha çok vakit ayırabiliyordum Smile Bence bunun için sistemi dağıtmana gerek yoktu ama tabiki sizin özel yaşantınızı bilmediğim için birşey demeye hakkım yok. İnşallah daha iyi imkanlar ile tekrar ekipmanı toparlarsın. Hayırlı ve sağlıklı bir evladın olur ve sizlere bereket getirir inşallah .
Husnu
Husnu

Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :)))) Empty Geri: Herkese selamlar diyerek vedalaşayım sizlerle :))))

Mesaj tarafından Volkitolki Perş. Ekim 15, 2015 3:30 pm

Saolasın hüsnü ilerisi için farklı planlarım var sistem konusunda ( not : elegan abi olayı biraz anlamıştı Very Happy )
Volkitolki
Volkitolki

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Ekim 15, 2015 3:52 pm

Volkan,
Babalik cok özel bir duygu, eger imkanin olursa ne yap et dogumda esinin yaninda ol yani dogum anini kacirma, sana tek söyleyecegim tavsiyem budur. Bebeginizin hayata gelisini esinle beraber yasamak gibisi yok, anne-bebek bagini kesmek gibi bir duygu cok nadir yasanir. Ben bunlari yasayan sanslilar arasindayim Smile

Aile, is derken pek zaman kalmiyor ama bencede sistemi tamamen satmasaydin keske...ara-sira insan rahatlama amaciyla - degisiklik amaciyla takilir. Bebegin ilk yillarinda tahmininden cok daha fazla zamanin olacak Wink

Sana ve ailene bol sanslar dilerim, ne zaman istersen ts'ye hosgelirsin. Baba oldugunda bebeginin resmini paylasmayi unutma, TTM'e taze kan lazim simdiden kayidini bile yaptiririz istersen king
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Mehmet Ali Cuma Ekim 16, 2015 6:10 pm

Volkan, bebek hayirli, olsun anali babali büyüsün, sevindim senin adina. Eger ileride tekrar vaktin olursa pistlere dönmene sevinirim.
Mehmet Ali

Mesaj tarafından Guest Paz Ekim 18, 2015 12:35 am

Hayırlısı Olsun Umarım sağlık ve sıhhatli olarak kucağınıza alırsınız.
Guest
Misafir

Mesaj tarafından Emre Turan Ptsi Ekim 19, 2015 9:48 am

Volkan hayırlı, uğurlu olsun kardeşim, Allah bağışlasın, analı babalı büyütsün inşallah..biz de sana teşekkür ederiz ve yine görüşürüz inşallah arada bir de olsa bir ts falan uğra 5 dk Smile
Emre Turan

- Similar topics