Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Aksamlarimiz :)

+9
Shuards
Ozz
Caner Basol
Assasin_2015
TTMTK
Koray Erdal
ozanesk
mrtsnr
Emre Turan
13 posters

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 Empty Geri: Aksamlarimiz :)

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ağus. 11, 2015 4:13 pm

Cumartesileri 16:45GMT ve 18:45GMT'lerde yarisilir. Pazarlari ise 14:45GMT'den basliyor 20:45GMT'ye kadar odalar dolu oluyor. Honda Performansda yarisacaz degilmi Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Guest Salı Ağus. 11, 2015 4:33 pm

Bu hafta gt1 yaparım sanırım skipy de o pistte benim odada imkan yok sağ çıkamam ben
Guest
Misafir

Mesaj tarafından Emre Turan Salı Ağus. 11, 2015 4:46 pm

TTMTK demiş ki:Cumartesileri 16:45GMT ve 18:45GMT'lerde yarisilir. Pazarlari ise 14:45GMT'den basliyor 20:45GMT'ye kadar odalar dolu oluyor. Honda Performansda yarisacaz degilmi   Wink

tabii ki Smile ben Cts geceleri yarışa pek katılmıyorum abi ki bu hafta zaten cumartesi sabahından itibaren 22sine kadar yokum ondan sıkıntı da yok..ama imsa'nın katılımı gerçekten çok düştü, hafta içleri neredeyse kimse yok ki cidden hafta sonları da hiç eskisi gibi değil, senin verdiğin saatler dahi..bu hafta daytona olduğundan biraz daha katılım olabilir tabi..
Emre Turan

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ağus. 11, 2015 6:09 pm

Dedigin gibi katilimlar biraz dusuk IMSA'da, GT3'ler geldi...mertlik bozuldumu desek, ne desek Wink
Yinede isteyen haftada en az 5-6 dolu odada yarisabilir. Bu sezona biliyorsun biraz degisiklikler yapacaklar, örnegin Honda'yi, Radical ile ayni seriye ekleyecekler,...hayirlisiyla diyelim. Norschleife geldiginde benim icin pek fark etmeyecek cunku hangi seride olursa olsun, hangi aracta olursa olsun Nordschleife dedinmi solugu orada alirim king

Not: Yemek Tariflerimiz bölumu halen senin unlu yemek recetelerini beklemekte Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Guest Salı Ağus. 11, 2015 6:27 pm

Elegan abi isim işi halloldu
Guest
Misafir

Mesaj tarafından TTMTK Çarş. Ağus. 12, 2015 11:46 am

Cok sevindim Barbaros, burasi iRacing ilk mesajinda neden hemen duzeltmediklerini anlamadim. Dun gelemedim, bugun kacmaz....nerede yarisiyoruz aksama Very Happy
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Guest Çarş. Ağus. 12, 2015 3:54 pm

o yazdığımız mesajdan sonra yine olumsuz mesaj atmışlar
bende nünün çok saçma olduğunu benim böyle bir seçenek seçmediğimi
sanki 10 tane hesap açmış gibi kötü bir durumun ortada olduğunu yazınca düzelttiler
Guest
Misafir

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Ağus. 13, 2015 1:48 am

Hmm, tuhaf...daha evel cok daha anlayisliydilar böyle konularda, en azindan isminin degistigine sevindim.
Bu aksamimizda herzamanki gibi enfesdi, nesemiz yerinde, misler gibi sohbetler, yarislar ve harika antremanlar...bundan iyisi can sagligi beyler, yarina görusmek uzere  Wink

Son olarak IMSA'da HPD ile TT attim ve gayet saglam ve hizli bir ayarda buldum, cok hafif bir degisiklikle mukemmele yakin oldu. Ozan'da sagolsun cok saglam McLaren ayari paylasti ya, bu hafta hangisinde yarisacagimi sasirmis durumdayim. Her 2 aracta mukemmel yol tutusu var, her 2'sindede muhtesem pistler ve yarislar olacak, problemin böylesine can kurban  Cool

ot: Bodnar akarrrrrrrrrrrr king
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Ağus. 14, 2015 12:25 am

Beyler, sohbetlerimiz herzamanki gibi 10 numaraydi. Bu aksam icin yazilacak tek kelime...

- Bu monitör oyuncular icin bicilmis kaftandir - cheers
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Ağus. 15, 2015 11:25 am

Her aksam misler gibi sohbet, sohbet, sohbet...antreman ve yarislar, ne guzel egleniyoruz, Bayram'in ziyareti aksamin surprizi oldu, Alamanyalarda avrolarin agaclarda yetistiginide böylece ögrenmis olduk Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından mrtsnr Ptsi Ağus. 17, 2015 6:03 pm

Kesintisiz sohbet ve TS keyfi için, Superonline'a HAYIR! Very Happy Very Happy
mrtsnr

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Ağus. 17, 2015 6:05 pm

mrtsnr demiş ki:Kesintisiz sohbet ve TS keyfi için, Superonline'a HAYIR! Very Happy Very Happy

Hmmm, evet öyle birseyler Ozan'danda duydum sanki Very Happy

Dunku sohbetlerimiz herzamanki gibi 10 numaraydi, aksamin buyuk surprizi Selcuk kardesimin gelmesiydi cheers
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ağus. 18, 2015 7:39 am

Dun aksamki sohbetlerimiz herzamanki gibi harika gecti arkadaslar. Dun aramiza katilan Tolga arkadasimiza buradanda hosgeldin diyorum. Yarislar ve heyecan konusunda ise Barbaros De La Aksiyon adama ne kadar tesekkur etsek azdir. Aksama görusmek uzere Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Emre Turan Perş. Ağus. 20, 2015 9:44 am

Valla aksamlarimiz bol alkol ki esasen rakı ve ona eşlik eden mezeler, balıklar vs. eşliğinde çok güzel geçiyor..özel siparişler üzerine Elegan abi ve Barbaros için içtim, kalanlar Koray ve Mehmet Ali onlar için de bu gece icicem Smile başka sipariş vermiş olan var miydi tam hatırlamıyorum Smile pazar da artık inşallah TS de bol bol rakı kokusu eşliğinde görüşürüz, özledim yav muhabbeti..
Emre Turan

Mesaj tarafından ozanesk Perş. Ağus. 20, 2015 1:47 pm

$ 3 TL

hayırlı uğurlu olsun

Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 Giphy
ozanesk

Mesaj tarafından Koray Erdal Cuma Ağus. 21, 2015 1:21 am

Emre Turan demiş ki:Valla aksamlarimiz bol alkol ki esasen rakı ve ona eşlik eden mezeler, balıklar vs. eşliğinde çok güzel geçiyor..özel siparişler üzerine Elegan abi ve Barbaros için içtim, kalanlar Koray ve Mehmet Ali onlar için de bu gece icicem Smile başka sipariş vermiş olan var miydi tam hatırlamıyorum Smile pazar da artık inşallah TS de bol bol rakı kokusu eşliğinde görüşürüz, özledim yav muhabbeti..

Ooohh oh
Afiyet olsun kardeşime drunken
Koray Erdal

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Ağus. 21, 2015 10:27 am

Emre Turan demiş ki:Valla aksamlarimiz bol alkol ki esasen rakı ve ona eşlik eden mezeler, balıklar vs. eşliğinde çok güzel geçiyor..özel siparişler üzerine Elegan abi ve Barbaros için içtim, kalanlar Koray ve Mehmet Ali onlar için de bu gece icicem Smile başka sipariş vermiş olan var miydi tam hatırlamıyorum Smile pazar da artık inşallah TS de bol bol rakı kokusu eşliğinde görüşürüz, özledim yav muhabbeti..

Afiyet olsun kardesim, dun aksam bende Glenlivet yuzunden gelemedim...icki demeye 1000 sahit ister, serbet gibiydi. Bu resim taptazeyken cekildi, son halini görmek istemezdiniz  drunken   king
Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 1_zpsojrnkf2q

Aksama geliyorum, istima var, yarislar var, funky-boogieler var, gunes isil isil, kuslar civil civil, hayat desen 10/10'luk Very Happy
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Assasin_2015 Cuma Ağus. 21, 2015 10:55 am

TTMTK demiş ki:Dun aksamki sohbetlerimiz herzamanki gibi harika gecti arkadaslar. Dun aramiza katilan Tolga arkadasimiza buradanda hosgeldin diyorum. Yarislar ve heyecan konusunda ise Barbaros De La Aksiyon adama ne kadar tesekkur etsek azdir. Aksama görusmek uzere  Wink  

Mesajı yeni gördüm, teşekkür ederim, aranızda olmaktan son derece mutluyum.

Dün gece bizim hanım arkadaşları ile buluştu, bende hemen V3'ün başına geçtim. Bir taraftan da TS açık. Sonra hanım eve gelmiş, zili çalmış, mesaj atmış vs. ben hiç farkında değilim Very Happy biraz kıskandı tabii. Odaya bir hışımla daldı, bu esnada TS açık olduğu için o anda orada olan arkadaşlar serzenişleri duymuş olabilir, artık kusura bakmayın Very Happy

Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından Guest C.tesi Ağus. 22, 2015 12:47 am

OH Afiyet olsun elegan abi nasıl dediğim kadar var değilmi..
tolga her canlı o azarı tadacaktır Smile
benim bir arkadaşım bir gün ps4 oynarken bir azar yedi ki bombadır.BİR İnsan bir insana bunu yapamaz yapmamalı Very Happy
çocuk mikrofonu kapatacağım paniği ile odada ne kadar bardak var onları da devirdi sabah saat 4  o kadar güldüğümü hatırlamam o gülmeye bizim hanımlarda uyandı aynı akibetin hafif şiddetlisini bizde yaşadık Very Happy
iki gündür yoktum taşınma işi bitti çok şükür taşınma işi bittide yerleşmesi ne kadar sürer bilinmez 216 kemiğim birden ağrıyor
herkese nefissss hafta sonları Cumartesi Akşamı tam tekmil ts de görüşmek üzere
Guest
Misafir

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Ağus. 22, 2015 11:33 am

Aaaah, aaaah bana eski gunlerimi hatirlattiniz....artik yillarin verdigi tecrubeyle Reisi Cumhurumun (hanim) damarina basmamayi ögrendim, daha dogrusu hanimla papazlasmamanin tek bir kurali vardir, onu cözdum ve gözlerim acildi...meger hayat ne kadar guzelmis.

Simdi o kural ne diyeceksiniz, severek söylerim ama benim 25 yilimi aldi o kurali ögrenene kadar, zaman harcamisim, ter dökmusum, kafaya tavalari yemisim....size o bir kurali söyleceksem karsiliginda icinizden bana en az bir 18 yillik Glenlivet veya Lagavulin vermek isteyeceginizi biliyorum ve bekliyorum  Very Happy

Glenliveti baba-ogul bir oturusta bitirdik, o yetmedi 16 yillik Lagavuline gectik...bunlara viski demeye bin sahit ister zem zem suyu mubarek  Cool
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Koray Erdal C.tesi Ağus. 22, 2015 2:59 pm

Yaw bak ağzımı sulandiriyorsun abi, Türkiyede nerede buluruz bu viskileri bilen söylesin Smile
Koray Erdal

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Ağus. 22, 2015 3:04 pm

Koray Erdal demiş ki:Yaw bak ağzımı sulandiriyorsun abi, Türkiyede nerede buluruz bu viskileri bilen söylesin Smile
Lagavulin benim favolarimdan, Glenlivetide sagolsun Barbaros tavsiye etmisti, o da favorilerime eklendi. Viski tadinda serbet ikiside ve yanlarina herzaman oldugu gibi 85% kakolu koyu cikolata...bundan iyisi can sagligi  Very Happy

Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 Choklad-lindt-80Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 Lagavulin20001Aksamlarimiz  :) - Sayfa 2 10399509
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Paz Ağus. 23, 2015 8:54 am

Dun aksamki sohbetlerimiz herzamanki gibi 10 numaraydi ama yarislarimda fena mictim...Spa bana pek yaramadi ama pes etmek yok, bugun yuksek SOF gunu... yarislara devam Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Caner Basol Paz Ağus. 23, 2015 2:44 pm

Ben de bugün aranızda olmaya çalışacağım, uzun süre oldu yarışmayalı
Caner Basol
Caner Basol

Mesaj tarafından Assasin_2015 Ptsi Ağus. 24, 2015 9:03 am

Very Happy Valla neymiş bu işin sırrı hemen öğrenelim.

Neyseki bardak çanak devirmedim, bizimkinin tavrı küsme - bezdirme şeklinde oluyor.
Assasin_2015
Assasin_2015

2 sayfadaki 8 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki