Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nurburgring GP ve Nordschleife - SimRacingExpo

+3
EfkanBirkiye
TTMTK
Husnu
7 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Nurburgring GP ve Nordschleife -  SimRacingExpo - Sayfa 2 Empty Geri: Nurburgring GP ve Nordschleife - SimRacingExpo

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Ara. 07, 2015 11:27 am

Tum paylasimlar icin tesekkurler Husnu,
O kadar oyunlarda Ringi tonla degisik araclarda surdum ama su paylastiginm videolardaki kadar araclarin etkilendigini görmedim/yasamadim hic. Genelde surulen zemin duz oluyor hani su engebeler, yolun puruzleri guzel bir sekilde yansitilmiyor...ama iRacing bunu telafi etmis görunuyor. Emir dun aksam sagolsun guncellemenin sali gunu olacagini haber verdi...yani 2morrow geliyor ama guncelleme bilgilerine simdi baktim 8 saat surecekmis...Yoooouuuuhannneeessss diyorum, BuyaChaka Dirt Rally ve Richard Burns akarmi akar Twisted Evil
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Nurburgring GP ve Nordschleife -  SimRacingExpo - Sayfa 2 Empty Geri: Nurburgring GP ve Nordschleife - SimRacingExpo

Mesaj tarafından Husnu Ptsi Ara. 14, 2015 1:53 pm

Şükür kavuştuk. Video birazdan yayında. 6.23,021 Smile Accuk setupla uğraşmak lazım. Bu halle bence 6.21 gelir . Setup ile beraber 6.20 altı diyorum Smile

https://www.youtube.com/watch?v=P-kWhGnyeQo&feature=youtu.be

Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Justtyper74125487 Ptsi Ara. 14, 2015 3:04 pm

Benim çok ihtiyacım var ruf da birilerini izlemeye henüz 6.35 yapabildim Smile Bi setup ını alırım Hüsnü abi Wink İzledim bu arada tebrikler benim zamanım iyi değil çünkü aslında fren noktalarımız hemen hemen aynı fakat senin viraj çıkışları gaz verdiğin çoğu yerde ben çekimser kalıyorum spin atmaktan tırsıyorum biraz artık antreman yapa yapa düzeltcem. Eline sağlık.
Justtyper74125487
Justtyper74125487

Mesaj tarafından Husnu Ptsi Ara. 14, 2015 4:33 pm

Justtyper74125487 demiş ki:Benim çok ihtiyacım var ruf da birilerini izlemeye henüz 6.35 yapabildim Smile Bi setup ını alırım Hüsnü abi Wink İzledim bu arada tebrikler benim zamanım iyi değil çünkü aslında fren noktalarımız hemen hemen aynı fakat senin viraj çıkışları gaz verdiğin çoğu yerde ben çekimser kalıyorum spin atmaktan tırsıyorum biraz artık antreman yapa yapa düzeltcem. Eline sağlık.

Setup yok aslında ama ufak değişiklikler yaptık ve Elegan abi de faydasını görmüştü. Lastik basıncını 152 ye düşürdüm. Galiba arkalar bir tık daha düşüktü.
Kanat ayarı 7 de olması lazım. Abs de 9 daydı. Bunun üzerinden oynama yapabilirsin. 6.12 atan adam var yaw.

https://www.youtube.com/watch?v=i2Ag-Eism_E

Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ara. 15, 2015 11:32 am

Dunku sohbetler ve antremanlarimiz icin tesekkurler beyler. Sebastian'i bilirsiniz, hizlilardandir...sagolsun BMW ayarini benimle paylasti, LINK, buradada önemli inputlarla beraber 6.18'lik videosu, aksama BMW'deyim  Wink

Fatih'ede C-klasmanina hosgeldin diyoruz, daha dun Rookie degilmiydi bu adam yaw  Very Happy
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Husnu Salı Ara. 15, 2015 12:30 pm

Ooo hadi bakalım abi. Şimdiden tebrikler. Sen Sebastian ı geçersin Smile
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Justtyper74125487 Salı Ara. 15, 2015 1:19 pm

Eyvallah abi bende çok sevindim Smile teşekkür ederim bide bmw mi alsam Very Happy Bu arada yeni zamanım 6.29.722 çalışmalara devam Smile
Justtyper74125487
Justtyper74125487

Mesaj tarafından erolkoroglu Salı Ara. 15, 2015 2:37 pm

TTMTK demiş ki:Dunku sohbetler ve antremanlarimiz icin tesekkurler beyler. Sebastian'i bilirsiniz, hizlilardandir...sagolsun BMW ayarini benimle paylasti, LINK, buradada önemli inputlarla beraber 6.18'lik videosu, aksama BMW'deyim  Wink

Fatih'ede C-klasmanina hosgeldin diyoruz, daha dun Rookie degilmiydi bu adam yaw  Very Happy

Abi muhteşemsin. Çok işimize yarayacak.

Fatih tebrikler.
erolkoroglu
erolkoroglu

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ara. 15, 2015 3:58 pm

Eyvallah arkadaslar,
Yalniz frenlemelerde biraz dikkat edin cunku Sebastiandada, Fabrikatör sahibi Husnu kardesimizdeki gibi 4000 kusur cözunurluklu CST pedallari var, bizim gibi fabrikatör sahibi olmayanlar icin yaziyorum, ayni frenajla durmaya calistigimiz zaman lastikler kesin kitlenir. Az kaldi az...bugun Loto cekilisi var, tutarsa Bodnarimizin yanina birde Nielsin pedallarini eklerim, tam olsun Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Justtyper74125487 Çarş. Ara. 16, 2015 2:20 pm

Yeni bir zaman fena olmaz Smile Coming Soon.. Smile

Nurburgring GP ve Nordschleife -  SimRacingExpo - Sayfa 2 Z4
Justtyper74125487
Justtyper74125487

Mesaj tarafından Husnu Çarş. Ara. 16, 2015 2:25 pm

TTMTK demiş ki:Eyvallah arkadaslar,
Yalniz frenlemelerde biraz dikkat edin cunku Sebastiandada, Fabrikatör sahibi Husnu kardesimizdeki gibi 4000 kusur cözunurluklu CST pedallari var, bizim gibi fabrikatör sahibi olmayanlar icin yaziyorum, ayni frenajla durmaya calistigimiz zaman lastikler kesin kitlenir. Az kaldi az...bugun Loto cekilisi var, tutarsa Bodnarimizin yanina birde Nielsin pedallarini eklerim, tam olsun  Wink

Yakında duvar kağıdı üretmeyi bırakıp size pedal ve direksiyon üreteceğim abi. lol! lol!
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Husnu Cuma Ara. 18, 2015 11:02 am

Force Dynamics in sistemi denemek isterdim.

https://www.youtube.com/watch?v=0gTmGaPd7yI

Husnu
Husnu

Mesaj tarafından Husnu Ptsi Ara. 21, 2015 5:31 pm

Husnu
Husnu

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics