Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :)))

4 posters

Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :))) Empty Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :)))

Mesaj tarafından Volkitolki Cuma Şub. 12, 2016 12:56 pm

Evet arkadaşlar biliyorsunuz bir proje üzerinde çalışıyoruz ve kafa yoruyoruz herşeyi en iyi olsun diye uğraşıyoruz bir yandan.
Şirketin ismi logosu ve herşeyi hakkında bir karar vardık ve ilk adımları attık bugün tse, tubitak ve kosgeb ile görüşmelere başladık.

Firmamızın adı  AST - Arm Simracing Technic olarak kurulacak.

Logomuz ise
Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :))) Onlinelogomaker_021216_1249

Bir yandanda site işlerimiz başlamış bulunmaktadır hepsi için deli gibi çalışıyoruz ( derek saolsun hala parçam gelmedi Very Happy )
Volkitolki
Volkitolki

Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :))) Empty Geri: Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :)))

Mesaj tarafından Husnu Cuma Şub. 12, 2016 2:37 pm

Volkan hayırlı olsun. Allah utandırmasın. Başarılı olabileceğinize eminim. Bu arada CNC tezgah lazım olursa Simtech ten Eren de bir tezgah var. Düşünürseniz sizi görüştürebilirim. Yer sıkıntısı çektiği için elinden çıkarmak istiyordu. Bunun haricinde teknik konularda ( Yazılım , board vs ) yardımcı olabilir. Vakit darlığından dolayı çok istememize rağmen birşeyler yapamamıştık.
Husnu
Husnu

Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :))) Empty Geri: Yeni şirketimizi emin adımlarla inşa ediyoruz :)))

Mesaj tarafından erolkoroglu Cuma Şub. 12, 2016 3:17 pm

Hayırlı uğurlu olsun Volkan. Umarım kısa zamanda hakkettiğiniz desteği alırsınız.
erolkoroglu
erolkoroglu

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Şub. 12, 2016 6:41 pm

Hayirli-ugurlu olsun Volkan,
Logo muthis olmus kardesim, o atin bakisini kim yaptiysa helal. Don't fuck with A.S.T der gibi bir durusu var Very Happy

Simdiden, degisik forumlardaki basliklari okuyabiliyorum.
- How the heck do these guys get so fast?
- They use A.S.T materials man!

king

Normalde Derek'ten bu kadar gec gelmez parcalar...buyuk sanssizlik yasamissiniz bu konuda.
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Volkitolki Cuma Şub. 12, 2016 9:23 pm

Eyvallah elegan abi Very Happy logoyu ben tasarladım abi tamamıyla benim eserim Very Happy
TTM ye de bi güzellik yapıcam Very Happy güzel bi pars logosu düşünüyorum Very Happy
Volkitolki
Volkitolki

Mesaj tarafından TTMTK Paz Şub. 14, 2016 8:36 am

Volkitolki demiş ki:Eyvallah elegan abi Very Happy logoyu ben tasarladım abi tamamıyla benim eserim Very Happy
TTM ye de bi güzellik yapıcam Very Happy güzel bi pars logosu düşünüyorum Very Happy

+1 king
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

- Similar topics