Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forza Motorsport 6

5 posters

Forza Motorsport 6 Empty Forza Motorsport 6

Mesaj tarafından erolkoroglu Salı Mart 01, 2016 10:06 pm

Ortalık şenleniyor.
erolkoroglu
erolkoroglu

Forza Motorsport 6 Empty Geri: Forza Motorsport 6

Mesaj tarafından Mücahit Çarş. Mart 02, 2016 12:00 am

oyunun grafikleri harika duruyor ama hicbir Zaman tanittiklari goruntu ile gelmiyor ki tanitiminda tüm icerikler oyun icinden yazmasina ragmen. free to Play diye fizikler sacma bir sekilde gelmezse eger tadindan yenmez :=
Mücahit
Mücahit

Mesaj tarafından Assasin_2015 Çarş. Mart 02, 2016 8:16 am

Microsoft iyiden iyiye Xbox işinden çıkarsa şaşırmayacağım.
Forza gelir, hoş gelir. Smile
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından erolkoroglu Çarş. Mart 02, 2016 8:18 am

Aynen öyle hoş gelir. Bu dünyanın pastası büyüyor. Beni sevindiren gelişme bu.
Forza nın iracing karşısında beni doyurabileceğini sanmıyorum.
Şu anda iracing'e spor, diğerlerine de oyun gözüyle bakıyorum.
erolkoroglu
erolkoroglu

Mesaj tarafından Assasin_2015 Çarş. Mart 02, 2016 8:37 am

Simcade ler içinde Forza nın yeri her zaman ayrı olmuştur bende.
Iracing ile karşılaştırmamak lazım zaten. İkisi ayrı dünyalar.
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Mart 03, 2016 4:57 pm

Hosgelir, eninde - sonunda hepsinin cikacagi yol bilgisayar, baska kacarlari yok Wink
Forza Apex, grafik ve ses konusunda yeni bir cag atlatabilir ama asil bekledigim Horizon. Horizon 2, nadir olarak bitirdigim 100% oyunlardan bir tanesi, 10/10'luk bir yapit king
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Husnu Cuma Mayıs 06, 2016 2:30 pm

Elegan abi sen kesin denemişsindir. Fizikleri için konuşmuyorum tabiki ama güzel bir port olduğu söyleniyor.
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Mayıs 09, 2016 12:07 pm

Gecen aksam Mucahit met etmeseydi Forza6 Apex'i indirip denemezdim fakat su an iyiki yapmisim diyorum.

Forza 6'yi ogluma ben satin aldim, surusu icin degil, oyun ici grafikleri icinde degil...her ne kadar gecmis jenerasyondan cok daha iyi grafiklere sahip olsada zayif ama ForzaVistasi 10/10'luk Forza serisinde, buna grafiklerde dahil, X1'e Forza 6'yi satin almamin tek sebebide buydu yani bir nevi interaktif arac ansiklopedisi gibi birsey.

Simdi tekrar Foprza 6 Apex'e geri geliyorum...Grafikler ciddi anlamda cok cok iyi, simdiye kadar gördugum en iyi oyun ici grafiklerine sahip...bununla beraber bazi yerlerinde halen oyun oldugunu görebiliyorsun ama bundan daha iyisi yok su an bence. Bu...birazda grafikkartina bakiyor belki, bende oyun otomatikman hic sorunsuz High ayarlarda acti, bunun Ultrasi ve 4K'sida var ve özellikle Ultra ve 4K'da Forza6 Apex'in grafik olarak tamamen oyundan cikip gercekle 1'e 1 olacagina eminim.

ForzaVista akillara zarar olmus, araclari idik-didik edip her kösesini en gercekci grafik ayarlarinda incelemek benim icin cok buyuk zevk. Al bir kadeh 18 yillik Talisker ickini ve keyfini cikart  Wink

Forza 6 Apex, Forza 6'nin aynisi fakat en muhtesem grafikleriyle. Su haliyle eksi yönleri 3'lu ekran destegi yok, direksyon destegi yok ve Forza/Gran Turismodaki araclari ugrasmadan parayla ac sistemi.

Microsoft, cok akilli bir sirket. Konsol devri yavas yavas kendini bitiriyor ve en nihayet sonunda kaybolacak. Teknik hizla ilerliyor, aklima sevdigim bir arkadasimin bundan yillar evvel benimle paylastigi bir teknoloji aklima geliyor. Stream ile calisan oyun projesi!

O zamanlar....he he he, o zamanlar dedigim daha 5-6 yili gecmemistir. Böyle bir teknoloji icin daha cooook erken demistim ama gel görki teknoloji buyuk bir hizla streame dogru ilerliyor. Sahsi dusuncemle 15-25 yil icinde her turlu medya ihtiyacimizi direk o gunku televizyonlarla veya merkezi bir "Hub" aparati ile görecegimizdir yani konsollari gectim, bilgisayarlar dahi ortadan kalkacak.

Forza 6 Apex'e kisa bir dönus...oyun cok guzel ve su an icin bedava olmasini hesaba katarsam benden 10/10 alir. Bu arada önemli bir noktaya daha deginmek lazim. Fizik motoru bilgisayarda cok daha derin. Örnegin X1'deki su birikintilerin ustunden gectigimde ister hizli, ister yavas, ister yandan, ister baska araclarla...her defasinda hissiyat ayniydi ama burada degil, her gecis ayri bir macera.
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Assasin_2015 Ptsi Mayıs 09, 2016 2:17 pm

Direksiyon desteği yokmu yaw???
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından Assasin_2015 Ptsi Mayıs 09, 2016 3:26 pm

Hmm sonradan gelecekmiş ok
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Mayıs 09, 2016 7:18 pm

Eminim sonradan eklenir, su an icin Beta surumu bu ve xbox kollarina bircok oyunlarda oldugu gibi ful destegi var...neredeyse 19GB, aslinda Beta demeye 1000 sahit ister.
Forza'nin bilgisayarada cikma guzelligi, elinde imkani olan cok daha iyi grafiklerle, daha iyi fizik motoruyla ve istedigi direksyon/pedallarla...hareket eden kokpitler destegiylede ilerde oynayabilmesi. Umarim degisik ufak-tefek modlamalarada izin verirler.
TTMTK
TTMTK
Admin

- Similar topics