Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Logitech G27 Vites Ayarı

2 posters

Logitech G27 Vites Ayarı Empty Logitech G27 Vites Ayarı

Mesaj tarafından ugrygl Çarş. Mayıs 04, 2016 5:57 pm

İyi günler. Oyunda yeniyim. Yakın zamanda G27 aldım ve oyunu denemek istedim. 1 aylık üyelik aldım. Cihazın kalibrasyonunu oyun içinden yaptım ancak aracı hareket ettiremiyorum ve vites kolunu oyunun ayarlarında tanıtmama rağmen vitesi değiştiremiyorum. Nerede hata yapıyorum. Teşekkürler.
ugrygl
ugrygl

Logitech G27 Vites Ayarı Empty Geri: Logitech G27 Vites Ayarı

Mesaj tarafından TTMTK Çarş. Mayıs 04, 2016 6:43 pm

iRacing ve forumumuza hosgeldin,
Araci hareket ettirememeni tam anlamis degilim, biraz daha aciklama yaparsan bu konuda iyi olur. Vitesde yasadigin soruna gelince iRacingdeki her aracing H-Vites destegi olmadigini yazmamda yarar var. iRacingde aracta H-vites destegi yoksa ayarlardan yinede H-vites destegini ayarlayabiliyorsun fakat oyun icinde calismaz.

Birde aracin ayar bölumunden H-Vites veya SQ vites ayarini secmen lazim, zannedersem ayar penceresinin solunda bir yerde olacak,...kolay gelsin.

iRacing hakkinda baska sorularin var ise cekinmeden sor lutfen, severek yardimci oluruz.
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından ugrygl Çarş. Mayıs 04, 2016 8:38 pm

Çok teşekkür ederim. Vites olayını anladım. Her araç için geçerli olmadığından kaynaklı bir durum sanırım. Aracı hareket ettirememe durumum şudur, vites arttırıp azaltabiliyorum kulakçıklardan, direksiyon da dönüyor ve gaz verebiliyorum ama araç gitmiyor ilerlemiyor. Anlayamadığım durum bu.
ugrygl
ugrygl

Mesaj tarafından TTMTK Çarş. Mayıs 04, 2016 9:15 pm

Hangi arac icin gecerli bu yoksa tum surmeye calistigin araclarda ayni sorunumu yasiyorsun? Yazdiklarindan aracin calismasi - ilerlemesi lazim gaza bastiginda Shocked
Eger istersen beni skype uzeri ekle, canli konusarak daha cabuk ve rahat bir sekilde sorunlari hallederiz. Skype kullanici ismim: iracertk
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından ugrygl Çarş. Mayıs 04, 2016 9:37 pm

Teşekkür ederim biraz daha kurcalayıp çözdüm sorunu
ugrygl
ugrygl

Mesaj tarafından TTMTK Çarş. Mayıs 04, 2016 10:11 pm

Iyi, sorunun cözuldugune sevindim. Bilmek istedigin baska birsey olursa cekinme ve bol sanslar Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

- Similar topics