Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YARIS DONANIMLARIMIZ,

+19
luskan
intruder600
erolkoroglu
Emir A.
mydo1903
mrtsnr
TTMTK
Assasin_2015
Koray Erdal
EfkanBirkiye
Iceman
Mehmet_Yılmaz
Emre Turan
Mehmet Ali
Ozgun
mertov54
KAYAADAM
ozanesk
Husnu
23 posters

4 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

YARIS DONANIMLARIMIZ, - Sayfa 4 Empty Geri: YARIS DONANIMLARIMIZ,

Mesaj tarafından Emre Turan Salı Ağus. 25, 2015 3:50 pm

PTT'nin ne halt yediğini çözemiyorum yeminle, Derek'ten cevap geldi USPS'in tracking sisteminin linkiyle beraber gönderdi konşimento numarasını da keza, gönderi bugün 12.12 pm'de gümrükleme işlemlerine alındı görünüyor orada da..nasıl adamlar, nasıl bir iş yapıyorlar anlamıyorum ki..sövecem de arayıp ona da gelmez Smile sonra vıkvıklanıp durur iyice şerefsizin teki bir de..
Emre Turan

Mesaj tarafından Koray Erdal Salı Ağus. 25, 2015 3:55 pm

Yavşakligindan yapıyor başka bir şey değil, cozulmeyecek iş değil yoksa. Şansına su katılmamışına denk gelmişsin kardeşim, neyse artık ya sabır çekmekten başka çare yok gibi
Koray Erdal

Mesaj tarafından Emre Turan Salı Ağus. 25, 2015 3:57 pm

Koray Erdal demiş ki:Yavşakligindan yapıyor başka bir şey değil, cozulmeyecek iş değil yoksa. Şansına su katılmamışına denk gelmişsin kardeşim, neyse artık ya sabır çekmekten başka çare yok gibi

aynen valla ya sorma aga, tam su katılmamış yeminle, la bir karar ver di mi gönderecen mi geri göndermeyecen mi? getirecen mi bana ben mi gelip gümrük ödeyip alayım, napayım adamı böyle toto gibi bırakıyorlar ortada Smile Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Emre Turan Salı Ağus. 25, 2015 4:18 pm

7 25/08/2015 13:15:22 Gonderi (Cikis) alip verme merkezinde alindi Receive item at office of exchange (Otb) - - United States of America (the)

tamam artık kesin olarak geri gönderiliyor..
Emre Turan

Mesaj tarafından Guest Salı Ağus. 25, 2015 4:35 pm

Böyle Salakça bir şey ancak bizim burada olur.
Guest
Misafir

Mesaj tarafından TTMTK Salı Ağus. 25, 2015 5:15 pm

Arkadaslar, cidden ben yazilanlari anlamadim, birkac defa okudum ama anlamis degilim. Gumrukte birisi bilerekmi paketi geri gönderiyor?
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Ozgun Salı Ağus. 25, 2015 11:51 pm

Emre Turan demiş ki:Benim DSD pedalların gelişi ertelendi..şimdi geri gönderiyorlar..üstündeki alıcı isminin falan bulunduğu label card da silinmiş mi kart mi düşmüş artık nolduysa alıcı ismi yok bundan dolayı geri gonderim işlemine sokmuşlar..derek e mail attım durumla alakalı bakalım Sad(( inşallah efkaninkinde sorun çıkmaz..en erken eylül sonuna gelir geri sorun çıkmazsa yine..bütün tadım kaçtı valla yemek memek yazmicam Smile olan ozgunle koraya oldu..onların da pedalları gecikecek

Valla bekleriz sıkıntı yok bizim açımızdan, senin pedalların gümrüğe kadar gelip geri dönmesi nasıl bir dangalaklıktır arakadaş. Geçmiş olsun. Söv rahatlarsın Very Happy
Ozgun

Mesaj tarafından Emre Turan Çarş. Ağus. 26, 2015 4:45 pm

Ozgun demiş ki:Valla bekleriz sıkıntı yok bizim açımızdan, senin pedalların gümrüğe kadar gelip geri dönmesi nasıl bir dangalaklıktır arakadaş. Geçmiş olsun. Söv rahatlarsın Very Happy

ağır sövdüm zaten yara oldu ağzım valla Smile işte hala onu çözmeye çalışıyoruz neyin kafasını yaşayıp da geri gönderdiler diye Smile neyse ya sağlık olsun artık yapacak birşey yok beklicez 3 hafta kadar daha Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Guest Çarş. Ağus. 26, 2015 4:57 pm

Kargo yolda kaybolmasın da Smile
Guest
Misafir

Mesaj tarafından Emre Turan Çarş. Ağus. 26, 2015 5:47 pm

BuyukRAKI demiş ki:Kargo yolda kaybolmasın da Smile

korkmuyor değilim bu dangozlardan...ve hatta şu anda da şüpheleniyorum da Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Assasin_2015 Çarş. Ağus. 26, 2015 5:55 pm

Emre Turan demiş ki:Koray eyvallah abi ya valla kıl oldum bildiğin gibi değil..

Assasin_2015 demiş ki:Şahane pedallar umarım bir an önce problem çözülür. Benim V3 pedallar 3-4 gün gecikti de UPS de topa tutmadığım adam kalmadı. Yaka silktiler benden. Bu arada üstünde alıcı isminin yazdığı kart düştü diye pedalları geri mi gönderiyorlar? Yazışma ile çözülecek sıkıntılar bunlar aslında.

ya Tolga ben de anlamadım ki, arkadaş diyorum adres görünmüyorsa nasıl getiriyorsun buraya, üstünde bilgi yoksa bende konşimento numarası ne geziyor o zaman diye bir şey diyemiyorlar cevapları yok..e dedim hemen göndermek mi gerekiyor durun bir gönderenle önce bir irtibata geçip oradan halledilebilmesi gereken birşeyse direkt yazışmayla yapsın diye adam amerikadan gönderiyor sonuçta saat farkı bilmem ne..bu sabah 9.12 de gümrük'e alınan şey 9.46'da zimmet alınarak gönderim işlemi başlanmış..bana getirirken bu kadar acele etmiyorsunuz da neden yangından mal kaçırır gibi davranıyorsunuz dedim, yok işlem yapılmış geri döndürülemez falan filan deyip işin içinden sıyrılıyor..ya gecikse problem değil zaten ki 21inde ülkeye giriş yapıp bugün geliş kaydını yaptılar keyiflerine göre..neyse beklicez bakalım inşallah hallolur, Derek sıkıntı çıkartacak bir adam değil de bizim ptt sıkıntı Smile bu arada sonuna kadar geldi de senin de hayırlı uğurlu olsun v3ler..nasıllar? onlara dair de bir inceleme bekliyoruz, dh'de yazmıştın sanki de kaçırmış da olabilirim Smile

Milyon tane paket getirttim PTT ile bir kere böyle bir şey duymadım. Gerçekten sinir bozucu. Bizim iş yeri ile PTT arası yürüyerek 15dk.
Çinden bir şeyler getirtiyorum bazen, takip sayfasından bakıyorum. "Kuryeye teslim edildi" diyor, bana 5 gün sonra geliyor Smile Smile Smile
Gelen kuryeye 5 gündür nerdesin kardeşim diyorum, abi çok sıcak zaten imzalada gideyim diyor: bounce zıplıyor insan sinirden ya.

V3 pedallar geldi evet, alışma evresi devam ediyor, malum vakit de dar benim. Birde benim kokpit gibi bir setup'ım yok. Sandalyem bir miktar otomobil sandalyesi tipinde olsada sabit olmayışı LOAD CELL frene müdahele anında geriye gitmeme sebep olabiliyor. Şimdilik tek gerçek şikayetim, tilton style ped leri takmak için çok uğraşmak zorunda olman ve gerekli alyan vs. nin kutudan çıkmaması. Yani öyle her istediğinde tak çıkar yapmakla uğraşılacak gibi değil. Birde cihazdaki vidalardan biri biraz problem çıkardı ama bunlar gerçek kullanımla alakası olmayan şeyler. Pedallar çok şık ve kendi fiyat bareminde gerçekten çok başarılı. Debriyaja alışamadım sadece ama yakında MX-5'in yakasını bırakacağım için debriyaj çok da önemli olmayacak. Birde pedal yüksekliği, açısı vs. gibi şeyleri biraz daha kurcalayıp kendime uygun hale getirmem lazım.
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından Emre Turan Perş. Eyl. 10, 2015 11:10 pm

Benim pedal kendi kendine takılıyor, çok değişik şeyler yapıyor..dün miamide olan paket bugün londra ya gitti..oradan nereye bakalım önce stockholm oradan elegan abi sana sanırım..
Emre Turan

Mesaj tarafından Guest Perş. Eyl. 10, 2015 11:36 pm

Afganistan üstünden katır la gelir Smile
Guest
Misafir

Mesaj tarafından Emre Turan Perş. Eyl. 10, 2015 11:42 pm

BuyukRAKI demiş ki:Afganistan üstünden katır la gelir Smile

Ahahahaha laan bak bu hiç aklıma gelmemistiiiii...kesin öyle olacak ya..iyi bari 2017de kullanmaya başlarım artık Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Emre Turan Cuma Eyl. 11, 2015 9:57 am

bugün PTT Başakşehir'den aradı adamın biri "Amerika'dan paket geldi ancak isminiz görünmüyor, isim ve soyisminizi alabilir miyim yoksa iade gönderilecek" dedi..verdim dedim başka, eğer dedi gümrüğe takılmazsa 3-5 gün içerisinde elinize ulaşır dedi..peki diyecektim, be ..... koduğum evladı bunu 3 hafta önce yapmak neden aklınıza gelmedi lan?! var ya oradaki o diğer herifi bulursam kafa göz dalacam totoşa..
Emre Turan

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Eyl. 11, 2015 7:24 pm

Emre Turan demiş ki:bugün PTT Başakşehir'den aradı adamın biri "Amerika'dan paket geldi ancak isminiz görünmüyor, isim ve soyisminizi alabilir miyim yoksa iade gönderilecek" dedi..verdim dedim başka, eğer dedi gümrüğe takılmazsa 3-5 gün içerisinde elinize ulaşır dedi..peki diyecektim, be ..... koduğum evladı bunu 3 hafta önce yapmak neden aklınıza gelmedi lan?! var ya oradaki o diğer herifi bulursam kafa göz dalacam totoşa..

Önemlisi artik elinde sayilir, simdiden iyi gunlerde olsun kardesim, darisi hepimizin basina Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Emre Turan Cuma Eyl. 11, 2015 7:37 pm

Eyvallah abi sagolasin..boğaz dağıtım merkezine gönderildi çok şükür..pts salı elimde olur artık inşallah Smile bayağı çetin bir yolculukla dünya turundan sonra kavusucam inşallah Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Guest Cuma Eyl. 11, 2015 7:42 pm

Yaaa KAYBOLUR OOOO GELLMEZ :d
Guest
Misafir

Mesaj tarafından Emre Turan Cuma Eyl. 11, 2015 9:12 pm

BuyukRAKI demiş ki:Yaaa KAYBOLUR OOOO GELLMEZ :d

bana da öyle geliyor aga...başka yerlere gidecekler aha yok dicek geri göndercekler ve dediğin gibi afganistana gidip oradan tekrar gelecek bence de... Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Koray Erdal Cuma Eyl. 11, 2015 9:28 pm

Daha dün Londrada degilmiydi yaw, neyse önemli olan gelmesi,yalnız bu pedallara iyi davran kaç memleket gördü kendileri Smile
Koray Erdal

Mesaj tarafından Emre Turan C.tesi Eyl. 12, 2015 2:05 am

Abi alet benden çok gezdi ya sorma Smile saygım büyük kendilerine ayakla değil elle kullanicam bir degisik olacak ama yapacak birşey yok..dün londradaydi da uçakla ataköy-gayrettepe arası kadar suruyor sadece Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Eyl. 12, 2015 12:04 pm

Derek'in pedallari bekledigine degecek Emre. Bu pedallar digerlerine benzemez, ayakkabiyla surmen sart, Old School & Get Real Style Cool

Senin hissiyatine ve surusune uygun olan ayara getirdikten sonra daha ilk antreman saatinde aracin lastiklerini kitlemeden cok daha gec frenaj yapma imkanin olacagina eminim, sonuc...evvelki zamanlarina tur basina en az yarim saniye cakmanla beraber cok daha garantili ve kontrollu bir sekilde virajlara girmen olacak.

Az kaldi, bugun-yarin elinde...sonrada aceleye getirmeden guzel ve uzun bir inceleme bekleriz Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Emre Turan C.tesi Eyl. 12, 2015 7:35 pm

http://i.hizliresim.com/7br15a.jpg

http://i.hizliresim.com/PoZam7.jpg

Sabreden derviş misali en sonunda kavuştum Smile Simulatore de montajını gerçekleştirdim, Hüsnü demişti sanırım daha önce, eskisi gibi dxtweakle falan uğraşmaya gerek kalmadan tanıttım ve calibre ettim, şimdi de bir ilk test sürüşü gerçekleştiricem Smile yanında gelen bisküviler de lezzetliymiş ya Smile Allah hepinize daha iyilerini nasip etsin inşallah..abi ben zaten g27 de bile ayakkabı giyiyordum, daha keyifli oluyor Smile

To Be Continued... Smile
Emre Turan

Mesaj tarafından Koray Erdal C.tesi Eyl. 12, 2015 9:02 pm

Hadi gözün aydın kardeşim sonunda kavuştun, güzel günlerde kullan
Koray Erdal

Mesaj tarafından Emre Turan C.tesi Eyl. 12, 2015 9:05 pm

Koray Erdal demiş ki:Hadi gözün aydın kardeşim sonunda kavuştun, güzel günlerde kullan

Teşekkür ederim abi Smile pazartesi falan da inşallah gondericem sana da load cell i abi inşallah..haftaya cumartesi falan da en geç inşallah özgüne pedalları gondericem de tabi bana adresi lazım Smile Smile
Emre Turan

4 sayfadaki 7 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

- Similar topics