Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod

3 posters

G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod  Empty G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod

Mesaj tarafından Volkitolki Perş. Ocak 07, 2016 3:37 pm

Yaklaşık 1 ay önce bulduğum ve sizlere paylaşmak istediğim bir mod yapımı çok basit arkadaşlar Very Happy korkmayın deneyin böyle şeyleri birşey olmaz Very Happy

Video linki : https://www.youtube.com/watch?v=aUu0_X-tS8A

Mod gerçekten çok basit ve kullanışlı bir olay denemiş biri olarak söylüyorum sizi çok yormaz Very Happy g27 nin kendi mekanizmasını kullanarak cok daha kullanışlı bir sistem haline getirebilirsiniz. Ben fren e uygulamıştım dirt rally de denediydim gayet güzel oluyor. Eleman debriyaj ve gaz a uygulamış g27 nin kendi yaylarını kullanmış sadece pedalın çalışma prensini değiştirmiş. Aynı eksende ama daha yüksek gerilime karşı kullanıyorsunuz pedalı benden bundan yola çıkıp daha güçlü bi pedal takımı yapıyorum kendime zaten Cool Cool

https://2img.net/h/s29.postimg.cc/bpn3bu6av/pedal_g27.png

Denemek isteyen olursa her türlü yardımcı olurum Smile

Elegan abi beni diy master yap bence çok deli geliom haberin olsun Very Happy Very Happy

Maksat hüsnü gibi efkan gibi fabrikatörler ile ekonomik olmasada mekanik olarak aynı seviyelerde yarışabilmek Laughing Laughing
Volkitolki
Volkitolki

G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod  Empty Geri: G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod

Mesaj tarafından Husnu Perş. Ocak 07, 2016 4:13 pm

Ellerine sağlık Volkan. Arada yine bize gönderme yapmışsın. Eyvallah Smile
Husnu
Husnu

G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod  Empty Geri: G27 cilere pedal mod önerisi çok basit ve maliyeti az bi mod

Mesaj tarafından Volkitolki Perş. Ocak 07, 2016 4:16 pm

Ben girişimci zenciyim hüsnü Very Happy ismimi değiştireceğim zaten girişimci zenci diye Very Happy
Sevdiğimizden takılıyoruz hüsnü Very Happy kötü bir niyetimiz yok sonuçta ortamdaki en yüksek ekipmanı olana sarmak lazım Very Happy sana zahmet senin pedalın mekanizmasını yakından çekim olarak foto atabilirmisin bana cst china yapcam Razz
Volkitolki
Volkitolki

Mesaj tarafından Husnu Perş. Ocak 07, 2016 5:03 pm

Eyvallah. Akşam eve geçtiğimde resimleri çeker paylaşırım
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Ocak 07, 2016 8:09 pm

Volkitolki demiş ki:

Elegan abi beni diy master yap bence çok deli geliyom haberin olsun Very Happy Very Happy

Saglam yardiriyorsun Volkan,
Sistemin hazir oldugunda nasil bir canavar olacagini tahmin etmek zor degil, resim - video...her turlu medya paylasimi bekliyoruz Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

- Similar topics