Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ??

4 posters

Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ?? Empty Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ??

Mesaj tarafından Volkitolki Cuma Ocak 15, 2016 9:45 am

Beyler pedallar tam hız devam ediyor şimdide base arayışına girdim bakınıyorum nete falan sizde yada tanıdığınızda satılık base yada direksiyon varsa konuşabiliriz en kötü tx base alcam 220 euro fiyatı şuan
Volkitolki
Volkitolki

Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ?? Empty Geri: Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ??

Mesaj tarafından Volkitolki Cuma Ocak 15, 2016 9:52 am

bi tane fanatec 911 buldum sizce nedersiniz ?
Volkitolki
Volkitolki

Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ?? Empty Geri: Wheel Base arıyorum elinde olan satan veya tanıdığı satacak olan varmı ??

Mesaj tarafından Assasin_2015 Cuma Ocak 15, 2016 10:35 am

T300 Wheelbase de satılıyor. Onuda düşünebilirsin.
Daha yeni nesil olması açısından (her ne kadar çok sevsem de) 911 den ziyade TX yada T300 base e yönelmen daha iyi olur diye düşünüyorum. Çözünürlük olarak da daha yüksek cihazlar.
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından Volkitolki Cuma Ocak 15, 2016 10:41 am

Nerde satılıyor ? kendi sitesindeki biliyorum tr de satan varmı ?
Volkitolki
Volkitolki

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Ocak 15, 2016 7:37 pm

Assasin_2015 demiş ki:T300 Wheelbase de satılıyor. Onuda düşünebilirsin.
Daha yeni nesil olması açısından (her ne kadar çok sevsem de) 911 den ziyade TX yada T300 base e yönelmen daha iyi olur diye düşünüyorum. Çözünürlük olarak da daha yüksek cihazlar.

+1

Volkan,
En uygunu bir ihtimal amazon veya ebayden olabilir belki...
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

Mesaj tarafından EfkanBirkiye Çarş. Mart 02, 2016 2:14 pm

Abi bende Fanatec CSR Elite var kullanmadığım onu satabilirim.
EfkanBirkiye
EfkanBirkiye

- Similar topics