Team Turkiye Motorsport
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR , ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI

+9
luskan
Justtyper74125487
Assasin_2015
erolkoroglu
ozanesk
Emre Turan
Mehmet Ali
Mehmet_Yılmaz
TTMTK
13 posters

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 Empty Geri: IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR , ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Kas. 19, 2015 11:14 am

Cok guzel haberler bunlar Husnu,
Son zamanlarda özellikle pistler ve araclar konusunda adamlar hizlandilar ama halen Tskuba uzerinde harhangi bir haber almis degilim, en son tarandigini yazmislardi...

Dikkat ettiysen ön giris sayfasida daha bir interaktif oldu, hayirlisiyla diyelim, gittikce daha bir guzellesiyor iRacing, bugun guncelleme var Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

https://teamturkiye.yetkinforum.com

IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 Empty Geri: IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR , ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI

Mesaj tarafından Husnu Perş. Kas. 19, 2015 12:59 pm

Evet abi giriş safyası daha şık oldu.

Pist konusunda garip ilerliyorlar . Onu tam anlamış değilim. Mesela logn beach halen tech track ta bekliyor. Silverstone yi de taradılar diye biliyorum. Senin dediğin gibi Tsucuba da tarandığı halde ortada yok. Hadi Tsucuba güncel serilerde kullanılmayan bir pist ama long beach imsa da var . Silverstone her yerde var. Neden halen bekliyorlar anlamıyorum.

Bu ara ring bayağı uğraştırdı. Onun üzerine bir de le mans ı patlattılar. Monza , imola derken adamlar şiştiler yaw .
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Kas. 19, 2015 4:40 pm

Paylastigin linki okuyorumda adamlar dunyanin haberini, yenilikleri siralamislar. Önumuzdeki gunlerde onun tercumesiyle ugrasirim. Long Beach'i bende cözemedim cunku bilgisayarlari zorlayacak bir pist desek, koskoca GP ve Nordschleifeyi baglayan varyasyonu dahil getiriyorlar, onunla alakali oldugunu sanmiyorum. Tahminime göre lisans ile ilgilidir ama kesin sudur diyemiyorum.

Nordschleifeden gelsinde, gerisi sonra hosgelir Cool
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Kas. 19, 2015 6:06 pm

ERS'ler, DRS'ler, degisik lastik kullanimlari ve fizikleri...muazzam haberler bunlar ve daha sadece yazinin basindayim. Guncelleme tercumesini iRacing önemli bilgiler ve guncellemeler bölumune ekleyecem.
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından erolkoroglu Perş. Kas. 19, 2015 10:40 pm

IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 3zrvKR9bFO817uQuexmPd0l7hRAnJMFQJpB56Jb-_i4Y7vPsc5D9xWqc5MYsq4_eAxgbU8KRnDepEv4mx3FWCQ==?uid=0&filename=2015-11-19%2022-35-36%20Facebook%20-

2016 mx5  baz paket içeriği olacakmış.
erolkoroglu
erolkoroglu

Mesaj tarafından Husnu Cuma Kas. 20, 2015 9:26 am

Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Kas. 20, 2015 4:46 pm

Paylasimlariniz 10 numara arkadaslar, yetistirebilirsem tercumeyi bugun geciyorum blogumuza ve buraya Wink
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Kas. 20, 2015 10:20 pm

- 2015 Sezon 4 ön guncelleme bilgileri -

Ilk evvela, al cayini, kahveni ve geriye yaslan, gonna be a long ride this one   Smile

* Formula 1 icin McLaren MP4-30 araci sezon sonuna satisa sunulacak. Steve'in paylastigi blogda, bu simulasyon oyunlari endustrisinde baska kimsenin iRacing kadar arac tasarimi ve bunlarin fiziklerin gercek hayattakine yaklasmak icin derinlemesine inen yoktur demis. Sadece arac ve lastik sirketlerin fizikleri simule etme amaciyla paylastiklari bilgilerle kalmayip, bunlar yetmezmis gibi iRacingin fizik takiminin geriye gidip genelde paylasilmak istenmeyen bilgileride almak icin ugrasir. Bu konuda sahsi dusuncem birazda tecrubeme bakiyor. Bircok simulasyon ve simulasyon diye gecinen araba yaris oyunlari oynadim, denedim...iRacingdeki surus fizigi ve FFB hissiyati yönunden benim icin en gercekcilerden biri. iRacing'in surus fizigi ve FFB hissiyatina yakin baska oyunlar varmi, var... mesela RF1 ve 2'deki birkac arac modu, LFS...bu simulasyon, en cok saygi duydugum yapitlardan biridir cunku yillar gecmesine ragmen halen fizik, FFB ve tepkime konusunda en iyileri arasindadir, FVA, RBR ve Dirt Rally...belki 1-2 tane daha unutmus olabilirim. En nihayet surus fizigi ve FFB hissiyati olarak iRacinge rakip var görusundeyim, tabi ki tum paket olarak...özellikle isin icine Online girdiginde iRacing tamamen rakipsiz, orasi ayri bir konu. Uzun lafin kisasi McLaren MP4-30, iRacingdeki her araca gösterilen özen gibi en yuksek duzeyde olacagidir, hatta ilk defa bu guncellemeyle daha evel iRacingde yapilmamis yenilikler eklenecek...bunun önemine az biraz asagida deginecem. Kahvenizi/cayinizi yudumlayin okumaya devam edelim  Wink

* McLaren MP4-30'a ERS (Energy Recovery System), DRS (Drag Reduction System), MGU (Motor Generator Unit) ve YBHS (Yeni Benzin Hesabi Sistemi) destekleri, bununla beraber "temel pistlerde" DRS bölgeleri hazir ve yeni F1 pistlerine zamanla DRS bölgeleri eklenecek. Simdi gelelim fasulyenin faydalarina  Wink
ERS ve MGU'nun isleri kisaca surus/yaris aninda aracin turbo ve fren sisteminin termalinden yani isisindan kazanilan enerjiyi MGU'ya elektrik enerjisi olarak sarj etmesi. Bu enerji yaris aninda baskasini gecmeniz icin sart olacaktir cunku yaris aninda gecis yapabilmek icin MGU'ya yeterli guc sadece yarisarak/surerek yeterli olmayacaktir. Bu sekilde ince hesaplamalar ortaya cikinca haliyle benzin gideri degisecek ve benzin giderinin cok daha iyi bir sekilde planlanmasi önem tasiyacaktir. En nihayet sonucta bir oyun icin bu kadar ince fizik ve kimyasal hesaplarin yapilmasini baska bir oyunda veya simulasyonda kolay kolay göremezsiniz ve daha bitmedi, cayimizi, kahvemizi yudumlamaya devam ediyoruz  Smile

DRS'yi ve DRS'nin ne islev gördugunu bilmeyeniniz yoktur herhalde...bu destekle beraber iRacingdeki temel F1 yaris pistlerine DRS bölgeleri eklenecektir ve zamanla F1'de yarisilacak tum pistlere DRS bölgeleri programlanacak. Kvalifiye ve antreman odalarinda diger surucu dikkate alinmadan DRS'yi dilediginiz gibi kullanma imkanina sahip olacaksiniz.

* McLaren MP4-30 aracina yarislarda degisik lastik destekleri sunulacak ve yarislarda kullanilmalari icin ortam yaratilacak. Bu guncelleme önumuzdeki sezona yetismeyecek, hedef simdilik 2016 iWCGP icin hazirlaniyor. Bu da muhtesem bir gelisme arkadaslar cunku desgisik lastik destekleri kapiyi tamamen baska guzel konulara aciyor, aciklayayim...
Bu haliyle ilk evel yumusak, sert lastik gibi destekle cikar ama sonucta yagmur lastiklerine kadar gider, bilmem anlatabildimmi  Wink
Kisacasi hava degisikligi sadece bugunku gibi yarisilan zemin ustunde kurulu olmayacak, buna ilerde grafiksel (yagmur) ve de yeni bir fizik unsuru (ruzgar) eklenecek. Farkindaysaniz su an konumuzla ucmus durumdayim, kosu moduna geceyim cunku TK'nin kosu modu iRacinge daha evel gelecek, he he
iRacing'e hava sartlari konusunda ilk buyuk degisiklik tabi ki canli gece-gunduz degisimi ve bununla beraber zemin fiziklerinin tekrar elden gecirilip degismesiyle gerceklesecek sonra...cok sonra yukaridaki hava sartlarina el atilacak  Wink
Tekrar konumuza dönersek, degisik lastik secimleri 2016 iRacing World Championship Grand Prix Serisine hazir olmasi icin calisiliyor.

* Önumuzdeki guncellemeyle Nurburgring GP ve Nordschleife 2 ayri pist olarak satisa sunulacak. Her 2'sinede sahip olanlar toplam 12 yol varyasyonunda surup/yarisabilecekler, buna en meshur olan Nordschleife Turist konfigide dahildir. Guncellemeyle gelmeyen tek destek Ring Taxidir,...en azindan simdilik  Wink
Asil konumuza gelelim, Nordschleifenin sahiplerinden biri bu hafta iRacing'i ziyarete geliyor tabi ki amac sadece gelip iRacing binasi bumuymus demek degil. Nordschleife & Co'yu iRacing gibi cok ciddi bir muesseseye nasil ve ne sekilde etkili bir hale getirebilirz görusmeleri, Brainstorming vs. lerle gececek. Anlayacagimiz su...Nordschleifeye olan yatirim simdiye kadar yatirimi yapilmis en genis - en kapsamli ve önemli pist olabilir. Kucuk bir örnek olarak VLN serisi verilmis  Wink

* Nordschleife ile beraber pit paylasim destegininde gelecegini daha evel yazmistim ve ilk asamada Nordschleife harici 60 aracli yarislar destegine Daytona, Sebring, Spa ve tabi ki Nurburgring GP dahil olacak. Ilerleyen zamanda bu destekler diger pistlerede yansiyacak. Daha evelki blog yazimda bahsetmistim yanilmiyorsam...arkadaslar, ilerleyen zamanda bazi haftalardaki pistler ve yarislarda ayni yaris odasinda 120 yarisci destegi gelirse sasirmayin  Wink

* Oval severler icinde bu guncellemeyle 4/10mil uzunlugundaki Southern National MotorSports Park pisti satisa sunulacak. Olurda guncellemeye yetismez ise o zaman guncellemeden hemen sonraya birakilacak, en nihayet önumuzdeki gelecek sezona dahil olacak.

* Sesler konusunda bazi araclara lastik, motor, egsoz vs. gibi seslere buyuk gelismeler gelecek. Ses guncellemesinin bir kismi önumuzdeki guncellemeyle, gerisi ise devamli bir calismayla sisteme eklenecek. Burada ses konusunda uzman olan Avustralyali Greg Hill'den yardim alinmistir. Greg Hill, ses konusunda kabiliyetli biri ve iRacing harici baska sirketlerlede calisiyor fakat iRacing en nihayet Greg'i su an icin sadece iRacing ve sesleri uzerinde calismasi icin ikna etmistir. Nasilmi? 1 karton has Iran yapimi Shiraz ile...gelde burdan yak, adamin zayif noktasi neymis gördunuzmu. Welcome 2 the Dark Side Greg   drunken
Tekrar cayimizdan, kahvemizden yudumluyoruz...

* Uzun zamandir ustunde calisilan ve gecen sezonda cikmasi hesaplanan Yeni Partikul "Sistemi"nin grafiksel bölumu önumuzdeki guncellemeyle cikacak, diger yarisi gelecek sezon sonunun guncellemesine...belki. Simdi dikkat ettiyseniz Partikul "Sistemi" yazdim, partikul efekti degil, bunun tek ve en önemli sebebi partikul programlanmasinin sadece grafikselden olusmadigidir. Örnek olarak bu guncelleme ile yerden kalkan tozlar/cimler, camur vs., lastik aralarina sikisacak ve özellikle ustu acik araclarda gözle görunur olacak...bu efektidir, bundan sonraki guncellemede ise sistem haline getirilip surusumuzude etkileyecek konuma girecek. One step at a time diyerekten...bu partikul guncellemesiyle beraber duman efektleri ve BurnOutlar iRacingi grafiksel olarak en yuksek ayarlarda kullanabilenleri zevkten 8 köse yapacaklarini yazmistir guzelim Steve...Hoydri Meydan derim buna  Wink

* DX11'e gecis önumuzdeki guncellemeyle gerceklesmeyecek ama uzun zamandir DX11'i kullanan testerlerden alinan feedback her gecen gun DX11'in sisteme girisini yakinlastiriyor. Bu konuda ciddi gelismeler kaydetmisler ve en nihayet amaclari mumkun oldugunca DX9'dan herseyi kopyalamamak ama yepyeni yazilimla DX11'e gecisi saglamak. Diyorum ya, bir seye el attilarmi hedefleri tam yapmak oluyor, Bravo iRacing.

* Oculus Rift 0.7SDK uzerinde calismalar var.

* Tum bu guncellemelerle beraber yakin zamanda Windows 7 ve halen 32bit sistemlerinde yarisanlar, bilgisayar sistemlerini guncellemeleri rica ediliyor. Sadece Nordschleifeyi bile surebilmek icin su asamada en az 6GB hafiza sart kosuluyor! Burasi iRacing, her 3-5 yilda yeni bir oyun cikmaz, iRacing devamli guncellenir. Daha iyi grafik istiyorsun, daha iyi fizik modellemesi istiyorsun, daha genis ve hizli bir arayuz istiyorsun, havada kuslar istersin, tavada yumurta istersin...vs. vs. vs. Tum bunlar guc ve hiza cikar, bunun ötesi yoktur.
Nordschleife ve beni özellikle iRacing konusunda 3-4 yil idare etmesi icin yeni bir bilgisayar alacam cunku bugunku bilgisayarim osursa Nordschleifenin N'sini kaldiramaz  Evil or Very Mad

* Yeni Mx5 hazirlaniyor ve hesaplara göre yeni yilda cikisiyla beraber iRacing temel uyeligine ait olacak. Enteresan bir nokta ise Mx5'in yapiminda iRacinginde yardimi oldugudur. Yakinda "iRacing" markali yaris arabasi cikarsa sasirmamak lazim  Wink

* GT3 serisi araclarindan Mercedes AMG ve Audi RB LMS mart guncellemesine yetistirilecek ve böylelikle en gec sezon 2'de kullanilacak.

* Renault 2.0'in cikmayacagini dusunenlere inat, yapim asamasinda oldugunu ve 2016'nin ortalarina dogru cikacagi kesindir deniliyor.

* Imola mart guncellemesi icin planlanmistir fakat kesin birsey yok, aynisi Le Mans'inda 2016S2'ye cikabilecegine deginilmis ama kesinlik konusunda garanti verilmiyor.

En son TTMTK tarafından C.tesi Kas. 21, 2015 12:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Husnu C.tesi Kas. 21, 2015 11:37 am

Bilgiler için teşekkürler abi. Yine yeni oyun çıkarmışlar Smile
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK C.tesi Kas. 21, 2015 12:01 pm

Husnu demiş ki:Bilgiler için teşekkürler abi. Yine yeni oyun çıkarmışlar Smile

Hic sorma Husnu aynen öyle yalniz bu defa yeni oyunla beraber bana yeni bir pc'ye mal oldu bu is, simdi gidiyorum yeni yavruyu almaya, 3'lude hersey full, stabil 100fps vermezse giderim bu diyardan...dermisim Twisted Evil
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Husnu C.tesi Kas. 21, 2015 12:43 pm

Bende sanki 8 gb ram takviyesi yapsam iyi olur gibi gözüküyor.
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından erolkoroglu C.tesi Kas. 21, 2015 8:19 pm

Güncelleme bilgileri için emeğine sağlık.
Yaaw bu iracing insana neler yaptırıyor Smile.

Bende kendin yap pedala ve loadcell olayına bu hafta biraz kafayı kırdım. Eğer becerebilirsem loadcell'i olacak şekilde malzeme olarak da kontraplaktan bir prototip yapacağım.

İşe yarar bişey çıkarsa metalden lazer kesim vs biraz daha ileri adımlar atabilirim.
erolkoroglu
erolkoroglu

Mesaj tarafından TTMTK Paz Kas. 22, 2015 12:30 pm

Husnu,
8GB ramin var ise yeterli, 16GB Nordschleife gibi bir pist daha iyi tabi.

Eyvallah Erol,
Kolay gelsin, pedal konusunda Husnu ve Efkan yardimci olur, bu konuda deneyimleri/bilgileri var.

Dun gittim yeni bir bilgisayar aldim, tabi ki yeni bir bilgisayar sahibi olmak guzel ama gel gelelim benim kucuk sahsi problemime...
Bilgisayarimda herseyi kendime uygun olmasini isterim ve bilgisayarimi kendime uygun hale getirmeden yemek dahi yemem,.. zaten sorunda burada basliyor. Turk saatiyle sabahin 2:30'da yeni bilgisayari en nihayet istedigim sekle sokabildim ve 03:00'da 2-3 aracla iRacingi denedim sonrada sabahin 5'ine kadar denemedigim sim/arcade/markeyt...havada ucan - karada kacan virtuel olarak yakalayip minciklamadigim oyun kalmadi king

Bugun cok yorgunum ve aksama Skippy 2K yarismam var...Hayat bundan daha iyi olabilirmi yaw lol!

Yakin zamanda kendi TS'mizi aciyoruz, bu konuda fikir paylasimi yapmak isteyen?

Gunluk antremanima geciyorum, 2-3 saate buradayim yine,
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Husnu Paz Kas. 22, 2015 1:18 pm

Güle güle kullan abi . Spec leri de paylaş. Merak ettim.
Abi benim ekran kartı iyi ( radeon 7970 ). İşemci de iyi . Bundan dolayı danıştıpım kişiler de fazladan 7 e gerek olmadığını belirttiler . Ama ring daha rahat çalışacaksa alınır mı ? Alınır Smile Pist gelsin de bakarız artık

Ts kesinlikle gerekli abi . İyi olur
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Paz Kas. 22, 2015 5:22 pm

Eyvallah Husnu,
Daha iyileri sizlerin olsun kardesim. Satin aldigim öyle ahim-sahim birsey degil, iracingi 3-5 yil rahat götursun yeter. Intel 3.4 skylark suyla sogutmali + 16gb ram ama 32 yapma niyetindeyim faydasini fazlasiyla gördum, 250ssd + 3tb 7200rpmlik hdd, GForce gtx970 4gb, yanina extradan kablosuz mouse/klavye ekledim onlar yaninda gelmiyordu cunku, birde yedek olarak Senheiserin MX 585'ini aldim kardio antremanlarim icin bazen diger kulakliklarim ertesi gunu halen nemli olabiliyorlar...toplam 1645€. Hepsinden cok memnunum, bendeki dijital 3iplehead2go halen calistigindan ona devam ediyorum...biliyorsun benimki biraz eski model oldugundan full 1920*3'e 1080 vermiyor, onun yerine 1680*3'e 1050 aliyorum, hafif cözunurlukten kaybediyorum ama onun yerine fps'den yana avantajim oluyor, 3iplehead2go ne bilgisayari, ne de grafikkartini pek yormuyor.

Sabahki deneyimlerimde testte denedim yani tek araba bendim, grafik ayarlarinin hepsi tikli ve fulde Spa, Suzuka ve Bathurstu yukleme sureleri 10-15 saniye tuttu...normalde 2-3 dakika beklerdim yaw, fps'yi limitlemedim ve en dusuk fpsyi Spa'da gördum, 123'e dustu ama herhangi bir takilma veya ona benzer birsey yasamadim. Umarim iRacingde hersey ful veya yukseklerde olarak bu alet beni 3-5 yil göturur, o zamana kadarda zaten insallah hepimiz Bodnar sahibi olacaz, cakariz yeni bir iRacing pcsi daha Wink

TS odamiz icin eli kulaginda, bakalim Noel Baba TTM'e ne surprizler getirecek Very Happy
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Assasin_2015 Salı Kas. 24, 2015 11:07 am

Hayırlısı olsun yeni sistem.

Şu an için sistem yenilemek, özellikle de ekran kartı almak zorunda olmayanların beklemesinde fayda var. 2016 yılında çıkacak ekran kartları tamamen yeni bir grafik bellek modeli kullanacak. Bu şekilde hem bant genişliği hemde video ram miktarında ciddi artışlar bekleniyor. Hatta öyleki SLI falan yapmak için PCI-EX bant genişliği yetersiz kalacak. Nvidia, bu konuda NV LINK adında bir çözüm sunacak.

HBM2 hafıza modüllerini kullanacak ekran kartları. Bu da 16GB lık ve bant genişliği 1Tb/sec olan kartlar göreceğiz demek oluyor. Profesyonel render kartlarında ise 32GB lık modeller göreceğiz. Nvidianın kartları PASCAL, AMD nin kartları ARTIC ISLANDS olarak isimlendiriliyor. Özetle çok uzun zamandır ekran kartı cephesinde ilk kez evrimsel değil devrimsel gelişmeler görmüş olacağız. 16GB lık bellek modüllerinden faydalanacak doku kalitesini hayal bile edemiyorum. Tabi sadece Iracing açısından baktığımızda bunlar çok fazla bir şey ifade etmiyor.
Assasin_2015
Assasin_2015

Mesaj tarafından TTMTK Salı Kas. 24, 2015 6:57 pm

Eyvallah Tolga,
Aynen öyle kardesim, bende cok beklemek istedim yukaridaki bahsettiklerinden dolayi ama benim eski sistem Nordschleifeyi kaldiramayacak ayardaydi...mecbur kaldim, bu yuzden su an aldigim sistem tamamen iRacinge ayarli. Oyun icin kesinlikle yeni bir bilgisayara yönelecem, özellikle su elimdeki okeyden ileri gitmeyen bilgisayarin bile yeni cikmis diger oyunlarda neler yapabildigini görunce, agzim resmen acik kaldi desem yalan olmaz.

Yazdigin gibi bilgisayar almak icin surda 2, bilemedin 3 yil sabredebilen resmen devrim gecirmis olacak, hem o zamana kadar yeni teknolojiye ayak uyduran yazilimda cikar...oyunlar Wink

Bu arada blogumuzun tazelenmesi haftasonunu bulabilir arkadaslar. Bugun-yarin kendi TS'mizin bilgilerini iRacing mesajlasma sistemi uzerindende paylasacam.

TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Mehmet_Yılmaz Salı Kas. 24, 2015 10:03 pm

Bilgiler için teşekkürler abi.
Nordschleife gelsin artık yaw Smile Blancpain endurance takvimine eklerler mi acaba Smile
Mehmet_Yılmaz
Mehmet_Yılmaz

Mesaj tarafından Husnu Çarş. Kas. 25, 2015 5:19 pm

Aussie Greg Hill iracing ekibinin ses bölümünde çalışmalarına devam ediyor. Yakında kullanıma sunulacak olan Mclaren MP4 - 30 F1 aracının sesi ile alakalı ufak bir parça sunmuş. Şu an son aşamasında değilmiş ve son geliştirmeler yapılacakmış. Çalışmalar iracing in genelinde de yapılıyor. Araç sesleri ile birlikte sesi etkileyen diğer etkenler üzerinde de geliştirmeler yapılacakmış. Ses gerçekten mükemmel olmuş

http://members.iracing.com/jforum/posts/downloadAttach/2354736.page

Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Çarş. Kas. 25, 2015 7:37 pm

Eyvallah Mehmet,
BlancPain, Mlankpeyn, ahmet - mehmet - cumali, efe, her yol Nordschleife Twisted Evil

Paylasim icin tesekkurler Husnu,
Ses 10 numara, aracin sesini kabarik yapmasi harika bir efekt sunuyor Cool
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından Husnu Cuma Kas. 27, 2015 9:24 am

Mclaren MP4 30 F1

IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 F11
IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 F12
IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 F13
IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 F14
IRACING RESMI HABERLER, KAMPANYALAR , TURNUVALAR ,  ÖNEMLI BILGILER, GUNCELLEMELER ve SEZON LISTELERI - Sayfa 2 F15
Husnu
Husnu

Mesaj tarafından TTMTK Cuma Kas. 27, 2015 3:51 pm

Paylasim 10 numara Husnu, +1

Keske Nordschleifede sureymis, neyse onuda ben yaparim 10 gune kadar Twisted Evil
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Ptsi Kas. 30, 2015 6:19 pm

Birkac gundur TradingPaintsin serverleri cökmus durumda ve tekrar canlandirmaya calisiyorlar, kac gundur yazacam unutuyorum yaw Cool
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Ara. 03, 2015 5:44 pm

25 kasim - 31 araliga kadar aracinda Thrustmasterin logosunu ilk logo olarak kullanarak en az 10 resmi yaris yaparsan bir adet Thrustmaster T150 ve pedal setini cekilisle kazanma sansina sahip oluyorsun.

Bunun haricinde aracina kendi tasarladigin Thrustmaster logolu resmin tasarimini thrustmaster@iracing.com'a en gec 28 araliga gönderirsende bir adet Thrustmaster T150 ve pedal setini kazanma imkanina sahip oluyorsun.

Kaynak

Bol sanslar,
TTMTK
TTMTK
Admin

Mesaj tarafından TTMTK Perş. Ara. 03, 2015 8:26 pm

Iyi lafin ustune gelmis bile yeni sezon listesi Wink
LINK
TTMTK
TTMTK
Admin

2 sayfadaki 10 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sonraki

- Similar topics